Deja, ne visos "Shopify" programos atsižvelgia į kodo kokybę ir gerą UX (vartotojo patirtį). Aš išbandžiau populiariausias programas ir kalbėjau su kūrėjais, kad mano pasiūlymai ir rūpesčiai į priekį. Čia yra geriausių sąrašas (mano nuomone) ir dažniausiai naudojamas Shopify apps beveik bet e-komercija ar svetainėje.

Kai kurios Shopify temos yra su kai kuriomis papildomomis funkcijomis, pvz., toliau esančiomis programomis, tačiau daugeliu atvejų jos yra gana paprastos ir jūs negaunate naujinimų ir patobulinimų.

Jūs turite nuspręsti, kuri programa yra prasminga ją įdiegti ir naudoti, atsižvelgiant į IG, konversijos, upselling ir kryžminio pardavimo funkcijas, produktyvumą, UI, UX, SEO ar ką nors, ką bandote pasiekti.

Turėkite omenyje, daugiau daugeliu atvejų nėra geriau. Apps "yra tik priedas prie jūsų svetainės / TVS ir jums bus pridėti papildomų išorinių serverio prašymą, kuris galėtų pridėti iki labai greitai, todėl lėtina jūsų svetainę, gali tapti clunky, ir daro UX gana blogai.

Apsvarstykite galimybę naudoti tik tai, ko jums iš tikrųjų reikia, ir įdiegti vieną programą tuo metu, kai stebite svetainės našumą, įkėlimo laiką ir funkcijas, nes kartais ji gali lūžti. Jūs esate gana ribotas, kiek optimizavimas galite padaryti su Shopify, nes jūs neturite prieigos prie serverio, todėl prieš investuojant laiko ir pinigų Shopify TVS apsvarstyti, jei norite eiti su alternatyvų, o ne wordPress, Magento, kitų TVS ar visiškai užsakymą.

Man patinka Shopify ir aš rekomenduočiau daugumai praktinių žmonių, nes ji yra gana patogi ir nereikalauja labai techninių įgūdžių paleisti kasdien. Shopify buvo pastatytas savo programavimo kalba vadinama skysčio, kuris yra gana paprasta skaityti, ypač jei turite patirties su HTML ir CSS. Mano patarimas būtų sutelkti dėmesį į savo prekės ženklą, paslaugą ar produktą pirmiausia – tai, kad Shopify yra gerai.

Pavyzdžiui, GymShark, sparčiausiai auganti kompanija Jungtinėje Karalystėje, veikia Shopify su daugiau nei £ 100mil. 2018 m. bendras pajamas.

Pardavimo ir konversijų optimizavimas

Fomo Socialinis įrodymas – Fomo padidina konversijas su socialinių Įrodymas Pranešimai

Pardavimo ir atsiliepimų pranešimų teikimas. Mes galime rodyti laiką, vietą, kuri jį nusipirko su nuotrauka ir susieti su produktu.

Nemokamas pristatymas Baras Hextom: mes galime informuoti klientus apie nemokamas prioritetas laivybos užsakymų virš £ 500 ir specialus pasiūlymas daugiau nei £ 5000 tiems, kurie nori išplėsti sporto salėje arba įsteigti naują. Mūsų visa įranga ateina su nemokamas pristatymas kaip standartas, bet mes prioritetą laivybos tiems klientams skubėti su šiek tiek mokesčio.

Judge.me Produktų apžvalgos (nuorodinė nuoroda): geriausia ir lankstesnė programa, kurią susidūrėme už priimtiną kainą, ir mes bandėme nemažai. Automatizavimo procesas leidžia lengvai naudoti, jis sėdi ten ir atlieka darbą. Gavo didelę paramą pritaikyti mūsų poreikius per.

Užsakymo terminas: įdiegėte, bet vis dar nėra pasirengę mūsų poreikiams rašymo metu. Tai bus kaip "Amazon" atrodo tiksliai laivybos ir išsiuntimo informaciją apie produktą rodomas.

Išmanioji ieška ir momentinė paieška: leidžia mums rodyti produktus, puslapius ir tinklaraščius įvedant tekstą. Teisingi rašybos klaidų žodžiai rodo kai kuriuos produktus ir net skatina jį. Mes galime integruoti su judge.me parodyti atsiliepimus per.

Apdovanojimai ir lojalumas

Pupelės (referalų nuoroda): apdovanoja lojalumo programą. Mes galime apdovanoti, sukurti sąskaitą, nuoroda draugui ir priimti kvietimą iš draugo, sekti mus "Facebook", "Twitter" ar klientų gimtadienio. (Laukiama naujo priedo, kad apdovanotumėte klientus už apsilankymą mūsų parduotuvėje.)

Parduotuvės funkcionalumas ir dizainas

Oxi Socialinis Prisijungimas: vienintelė funkcija, kurią mes naudojame, yra socialinis prisijungimas, tačiau jis turi šiek tiek daugiau ką pasiūlyti. (kai kurie žmonės skundėsi, aš neturėjo jokių problemų iki šiol)

Shogun Page Builder: su šia programa, mes galime sukurti puslapius atrodo daug geriau nei gimtoji Shopify puslapių gali padaryti be beveik nė vieno kodo žinių. Panašus į Squarspace vilkite ir upuść.

HelpCenter – Sukurkite patrauklią DUK puslapį: ne geriausias ieškote, bet lengva valdyti ir ji yra nemokama.

Produktų funkcijos ir produkto puslapis Dizainas

Produkto parinktys: mes stengėmės rasti gerų parinkčių programą. Mes džiaugiamės visomis funkcijomis, kurias ji suteikia mums. Mes buvome gana patenkinti programa ir nustebino žinoti kūrėjai nutraukė, o ne remti jį nebėra. Atrodo, kad jų pastatas kažką naujo ateiti aplink balandžio mėn. Jei nebuvo malonu su gera programa, tai būtų kažkas įspūdingo.

"Easy Tabs" – produktų skirtukai: norėjome šiek tiek lankstumo rodyti dalykus atskirai arba pagal konkrečią taisyklę aprašymo skirtuke, ir tai viskas ir puikiai atrodo. Gali gauti klaidina dėl kelių grupių produktų.

Užsakymai ir pristatymas

Užsakymo būsena W3: mes galime suteikti geresnių įžvalgų apie tai, kiek laiko liko užbaigti užsakymą ir tuo metu yra įranga. Dauguma mūsų įranga yra pagaminti, kad mes turime galimybę pranešti klientams, kiek savaičių liko užbaigti (10-1 savaites). Vėliau mes turime kitus etapus, tokius kaip bandymai, tapyba, pakavimas, surinkimo laukimas, tranzitas. Mes teikiame Stebėjimo nuorodą, kad pamatytumėte kiekvieno pristatymo vietą dabar.

Intelektualiosios žymės

Intelektualiosios žymės leidžia automatiškai pažymėti pagal kainą. Kai kurias taisykles galite nustatyti kaip automatinę žymą, tačiau ji turi tam tikrų apribojimų. Tikimės, kad netrukus pagerės.

Produktyvumas

Shopkeeper Magic mygtuką: mes galime pereiti tiesiai iš mūsų svetainės į Shopify platforma. Kaip iš mūsų puslapio į Shopify puslapį ir mūsų produktą Shopify produktą.

Smart SEO: esminė programa mūsų SEO. Jis iš esmės transformuoja visą mūsų informaciją ir crunches visa tai "Google". Jis gali parodyti informaciją skirtingai apie kiekvieną kolekciją, produktą, puslapį … Mes pasiūlėme Keletą per mėnesį ar du mūsų visus įgyvendinome. Puiki programa jau, bet pažadėjo pagerinti dar daugiau.

Masinis Vaizdo redagavimas: mes galime suspausti, keisti dydį, apkarpyti, drobės dydį, krašto pasėlių, apdaila, konvertuoti png į jpg vaizdus ir įdėti vandenženklį. Ją moka iš anksto įsigyti kreditai.

Masinis produkto redagavimas: laiko taupymas žmonėms, kurie dirba su daugeliu produktų. Galimos kelios produktų redagavimo ir valdymo parinktys. Galėtų gauti šiek tiek paini, bet puikus dalykas turi pakeisti ar net pridėti konkrečių tekstinių produktų visi vienu metu.