"Tokiu būdu Lietuva net įėjo į „Eurovizijos“ istoriją – tapo pirma šalimi, kuri konkurso scenoje parodė visus įmanomus bučinių variantus – vaikino ir merginos, vaikinų, merginų." Rašo 15min.lt. Na dar yra pedofilų, nekrofilų, zoofilų bučiniai! Ar sekantiems metams kas pabandys "įeiti į istoriją" ir parodyti visus įmanomus būdus mylėtis?

Tai dabar bučiniais laimimi dainos konkursai? Aš suprantu, kad čia šou, bet viskam yra ribos! Tai barzdoti/os, tai vėl kas nors... Tik nesitikėjau to iš Lietuvos pasirodymo! Štai kodėl nebežiūriu jau kelinti metai to "šou". Gal ir gerai tas renginys suskaldyti žmones į stovyklas vieni už, kitiems "dzin", o dar kiti prieš.

Kada ir kur bus linija nubrėžta? Ar dabar jau viskas galima ir jeigu pasisakai prieš tai diskriminuoji kitų laisvę bučiuoti ir mylėti ką tik nori?

O kaip mano mažamečio brolio laisvė į NORMALIĄ aplinką? Ar tai vis dar šeimos renginys ar jau reikia N-18? O gal net "Homo" ženkliuko?

Ar kas galėjo bent įsivaizduoti prieš 10 metų, kad jų tiek "prisidaugins"? Neįmanoma TV žiūrėti be homo propagandos, visur kur pažiūri laidose, filmuose, muzikiniuose klipuose...

Ir aš visai ne prieš homoseksualus! Aš prieš nenormalių dalykų sunormalizavimą ir reklamą! Tegul daro kas ką nori savo miegamajam ir su kuo tik nori. Manau reikėtų naujos valstybės. Tik dabar neaišku kam ar homoseksualams ar heteroseksualams?

Ilgą laiką stengiausi atsiriboti nuo viešų diskusijų šiuo klausimu, bet daugiau nebegaliu tylėti ir ne pareikšti savo nuomonės! Marlboro kompanija norės prisiteisti bent 11 milijardų iš Anglijos dėl įstatymo pakeitimo ne jų naudai. O ko mes heteroseksualai negalime prisiteisti už moralinę žalą, bei dėl mažamečių vaikų psichologinių traumų? Manau butų "no problem", na gal tik teisėsaugoj susikirstų interesų konfliktai...