Taigi, įvyko eitynės... Gėjai (LGBTI: lesbietės, gėjai, biseksualai, transseksualai, interseksualai) ir žiniasklaida jų laukė, o kiti piktinosi... Gėjams reikia dėmesio, nes kitaip mylėti gėjai nemoka, jiems reikia daug "šviesų", kamerų, žurnalistų, televizijos ir t.t. Žurnalistams irgi gerai, turi apie ką rašyti, filmuoti, fotografuoti, nes tikrosios problemos netokios įdomios heteroseksulams. Nėra tiek komentarų ir pasidalinimo, kai kas kokį kyšį "prastume".

Apačioje yra screenshoot'ai iš delfi.lt, kur straipsnis apie gėjus yra prisegtas viršuje ir kitos naujienos paskelbtos po 12:08 18 d. nepatraukia svarbiojo straipsnio į apačią. Delfi yra privati įmonė, tad jie gali daryti ką nori, bet manau svarbu žinoti, jog kokios naujienos jiems atrodo svarbios. Tuo tarpu Sinicos išreikšta nuomonė "delfyje" ta pačia tema nuspausta į apačią.

Amerikoje įsigaliojo įstaymas, jeigu įmonės sąmoningai atsisakys vadinti pagal pasirinktą lytį iš gerokai virš 50 - greisia baudžiamoji atsakomybė. Amerikoje yra apie 0,03 % transeksualų, tačiau įstaymai yra keičiami dėl tokios mažos dalies piliečių. Tam tikros lytys gali keistis kiekvieną dieną, kaip "gender fluid". Sąrašas mano nuomone tikrai netrumpės.

Gėjais yra tampama, o ne gimstama. Mums melavo tiesiai į akis, kad gėjais yra gimstama, o jeigu gimstama tada gėjai yra normalūs ir mes negalime išreikšti savo nuomonės prieš juos. Tačiau, mokslinis tyrimas įrodė, jog gėjais yra tampama jau po gimimo. Tyrė 37 identiškus dvynius, iš kurių abu buvo gėjai tik 20%. Visų dvynių genetinės ląstelės nieko nesiskyrė. Jeigu gimstama gėjais, kodėl ne abu dvyniai gėjai? Ar kada pagalvojote kodėl gėjai neišmiršta, juk jie tai nesidaugina?

Kas toliau? Ogi nieko naujo, nes jau dabar galim matyti pedofilijos reklamavimą ir po truputį toleravimą. Pedofilas pasakojo, kaip jis susijaudino žiūrėdamas į penkiarių metų mergaitę ir jis yra "didvyris", nes jos nenuskriaudė ir turėjo pasitenkinti vienas tualete. Taip pat jis pasakojo pažystantis daugybę pedofilų internete, kurių yra daug daugiau negu žmonės įsivaizduoja. Taip pat paminėjo, jog galbūt patapo pedofilu, dėl patirtų traumų vaikystėje.

Seku viešoje erdvėje Milo Yiannopoulos, Dave Rubin, Douglas Murray ir t.t., kurie labai intelektualūs žmonės. Taip pat visi paminėti yra gėjai. Milo pripažysta jog gėjais tampama ir gimimo teorija gėjumi buvo sukurta gėjų organizacijoms pasipelnimui.

Nemanau, kad mes ką nors pasieksim piktindamiesi. 2010 ir 2013 metais reikėjo jiems išsikovoti eitynes per teismus. Šiais metais to nebereikėjo, tad situacija gėjams tik gerėja. Žmonės darosi vis nuolankesni, apsipranta, senesni žmonės išmirs, tikrų katalikų tiek nebėra jau... (Na nebent musulmonai (ISIS / ISIL) "prasisuktų", tada apmažintų.)

Mes gėjams sukuriam platformą kur jie gali reklamuotis ir puikuotis. Norint pristabdyti šį judėjimą geriausia būtų ignoruoti. Įsivaizduok sekančiais metais vėl jie eina, o nei vieno žmogaus gatvėje: tik jie ir žurnalistai ar šiaip vienas kitas praeivis. Po straipsniais nei vieno komentaro, nei vieno pasidalinimo. Diskusijos vyktų tik keliose portaluose "prieš eitynes" ir kiekvienas savo nuomonę reikštų viešai ant savo facebook sienos ar twitter'io. Esu įsitikinęs, jog sekančiais metais tokio dėmesio eitynės nesulauktų.

Tačiau, taip nenutiks! Žmonės bijo kalbėti dėl daugybės priežaščių. Nenori įžeisti kolegos gėjaus, bijo kitų pasmerkimo reakcijos dėl šių dienų politinio korektiškumo pasaulyje ar nenori "užkabinti" kokio gėjaus viršininko, o gal net žurnalisto.

Gėjai yra mūsų gyvenimo dalis ir tikrai neišnyks kažkokiu stebuklingu būdu. Jie egzistavo nuo senovės Graikų laikų, kai kareiviai mylėdavosi tarpusavyje, kad atsirastų ryšys ir kovotų geriau vienas už kitą mūšyje. Kiekvienas mes turim teisę ir galimybę į privatų gyvenimą. Niekas suaugusiems žmonėms nedraudžia mylėti vienas kito. Išmokime gyventi vienas su kitais ir nustokime skaldyti visuomenę. Aš niekada nebuvau prieš gėjus ir pažystu juos. Tačiau viešas gėjų reklamavimas, eitynės, paradas, vaikų įsivaikinimas į tokias "šeimas" man yra nepriintina.

Man nusispjauti, jeigu kažkas įsižeidė už mano išrašytą nuomonę... Aš esu atviras ir jeigu jums mano nuomonė nepatinka ištrinkit iš draugų, užblokuokit, neskaitykit, nebesekit, ignoruokit... Gėjams nereikia pereiti gatvę, kad galėtų permiegoti su tos pačios lyties (viena iš 50+) asmeniu. P.s. nuo kada vaivorykštė priklauso gėjams?